Medycyna estetyczna

Znajdź czas dla siebie, odpocznij i zadbaj z nami o zdrowie i urodę. W naszym eleganckim, komfortowym SPA możesz w kameralnych warunkach zrelaksować ciało i umysł.  Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w przyjemnej atmosferze, zapewniając pełną intymność i odprężenie.

Medycyna estetyczna

Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, za pomocą których przywrócisz młody wygląd skórze i poprawisz jej kondycję. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom, najnowszym osiągnięciom w dziedzinie kosmetologii i kosmetykom z najlepszymi składnikami, czujesz, że jesteś w dobrych rękach i cieszysz się pięknym wyglądem.

Oprócz odpowiednio dobranych zabiegów, duże znaczenie ma także spokojna, relaksująca atmosfera i położenie naszego hotelu w otoczeniu pięknego krajobrazu. Bliski kontakt z naturą zapewnia pozytywną energię, a także przynosi błogość i wyciszenie.

Opis usług

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i SPA oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Nasza skóra wraz z upływem czasu zaczyna wymagać specjalnego traktowania i pielęgnacji, zapewniającej świeży, promienny wygląd. Profesjonalna medycyna estetyczna pomoże Ci zwalczyć zmarszczki, przebarwienia i inne niedoskonałości. Nasi wykwalifikowani kosmetolodzy gwarantują różnorodne, innowacyjne zabiegi, które pozwalają na poprawienie wyglądu w sposób zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Regulamin spa

Morbi rutrum ligula arcu, eget lacinia erat sollicitudin molestie. Aenean eu nunc eu massa eleifend scelerisque. Morbi et dolor consequat, condimentum odio et, gravida velit. Nunc dictum elementum dui, maximus iaculis sapien hendrerit eget. Donec quam lacus, mollis quis suscipit vitae, tristique vitae nisl. Donec aliquam accumsan fringilla. Duis commodo fermentum ante sed viverra.